Головна Новини Контакти Посилання Фотографiї              


АГРАРНЕ СТАЖУВАННЯ
НІДЕРЛАНДИ
ШВЕЦІЯ
ДАНІЯ
ШВЕЙЦАРІЯ
США
КАНАДА
АВСТРАЛІЯ
ПОЛЬЩА
НІМЕЧЧИНА



Стажування в Америцi за програмою MAST

Що таке MAST? МАСТ - це програма міжнародного обміну, яка поєднує практичний та освітній досвід у сільському господарстві. Освітній бік програми забезпечує Університет Мінесоти. Програма МАСТ почала діяти в 1949 році як обмін між Мінесотою та Швецією. З того часу, більш ніж 5,500 практикантів з 65 країн світу прийняли учать в програмі.

В 2009 році МАСТ пропонує програму для інтернів на доданок до вже існуючої програми практики у сільському господарстві, лісництві та рибному господарстві.

Перевагою програми є те, що ви самі обираєте тип програми: або тільки стажування, або стажування та навчання в Університеті Мінесоти.

Хто може приймати участь у програмі?
  Практикант Інтерн
Визначення

Практикант - це особа, яка бажає набути додаткового практичного досвіду зі спеціальності (що базується на попередніх освіті або досвіді роботи).

Програма практики складається: до 12 місяців практичного досвіду та до 6 місяців навчання

Інтерн - це особа, яка бажає отримати більше навичок, вивчити свою спеціальність шляхом практики

Програма інтернатури складається з 12 місяців навчання, що базується на практичному досвіді та може містити навчання.

Прийнятність
  • неодружений
  • 21 -32 роки
  • Можливість приймати участь у другій практичній програмі після перебування за межами США понад 2 роки після завершення першої програми.
  • неодружений
  • 18 -25 роки
  • Можливість приймати участь у другій практичній програмі після перебування за межами США понад 2 роки після завершення першої програми.
Необхідні вимоги
  1. 5 років практичного досвіду в сільському господарстві
АБО
  1. диплом з позашкільного закладу освіти та щонайменше 1 рік практичного досвіду у сільському господарстві
  1. від 1 року практичного досвіду у сільському господарстві та навчатися в позашкільному закладі освіти
АБО
  1. від 1 року відповідного досвіду у сільському господарстві та мати диплом (дата закінчення - не більше 12 місяців тому)
Тривалість практики Практичний досвід: Від 3 до 12 міс.
Навчальна програма: (16 тижнів) - (не є обов'язковою)

Примітка: максимальний термін програми - 18 місяців
Інтернатура: Від 3 до 12 місяців
Навчальна програма: (16 тижнів) - (не є обов'язковою)

Примітка: максимальний термін програми - 12 місяців
Типи розмiщення

М'ясні корови: Розмір ферм: від 50 голів до 200 (маленькі змішані ферми, що вирощують також зернові або овочі; від 200 до 1000+ голів (великі ферми та ранчо). Маленькі ферми зазвичай розташовані на Середньому заході, великі ферми та ранчо розташовані на заході країни. Більшість ферм з м'ясними коровами також вирощують зернові, тому студенти також працюють на полях.
Обов'язки практиканта включатимуть: загальний догляд, допомогу при отеленні, медичний догляд, кастрація, таврування, штучне запліднення, зведення парканів, догляд та ремонт устаткування, догляд за польовими культурами. !!! якщо ви надаєте документи на цей тип розміщення, в рекомендації має бути вказано розмір ферми, на якій ви отримували попередній досвід, кількість голів та які зернові або овочі вирощуються, та іншу інформацію стосовно ваших обов'язків, тривалості робочого дня та інш.
Примітка: типовий період розміщення - з січня/лютого до грудня. В інший час кількість розміщень обмежена.

Зернові: Зазвичай ферми вирощують кукурудзу, сою, цукровий буряк, картоплю, бобові та інш. Маленькі зернові ферми вирощують пшеницю, ячмінь, овес, люцерну. Розміри маленьких ферм від 485 до 800 гектарів, середніх - від 800 до 2000 гектарів, великих - від 2000 і більше. Обов'язки: підготовка ґрунту, застосування добрив та пестицидів, посівні роботи, полив, збирання врожаю, догляд та ремонт устаткування та техніки, зберігання зібраної продукції, перевезення продукції або насіння.
!!! якщо ви надаєте документи на цей тип розміщення, в рекомендації має бути вказано розмір ферми, на якій ви отримували попередній досвід, які зернові або овочі вирощуються, та іншу інформацію стосовно ваших обов'язків, тривалості робочого дня та інш.
Примітка: типовий сезон для розміщення з березня до грудня. Червень та серпень надають в основному обов'язки зі збору врожаю у січні, лютому та жовтні кількість місць обмежена.

Молочні ферми: Маленькі ферми (50-150 корів), середні (від 150 до 400 корів) та великі (від 400 голів та більше). Великі ферми мають доїльні зали, в той час як маленькі ферми мають або доїльні зали або інші системи доїння. Деякі молочні ферми також вирощують зернові; однак на більшості ферм практиканти не працюють на полі. Кожна ферма має різний "наголос" (доїння, годівля, генетика, здоров'я гурту або поєднання перерахованого), тому будьте уважні при заповненні анкети, вкажіть свої навички і де саме ви б хотіли отримати досвід. Обов'язки: доїння, допомога при отеленні, складання раціону, медичний догляд, годівля, штучне запліднення, прибирання, ремонт обладнання.
!!! у рекомендації вкажіть тип ферми, кількість голів, тип доїльної системи та іншу інформацію стосовно вашої роботи на фермі.
Примітка: сезон розміщення від 6 до 12 місяців з початку січня до серпня. В інший час кількість місць обмежена.

Конеферми: Великій вибір розміщень на конефермах - скакові коні, коні для прогулянок. Більшість розміщень не передбачає верхової їзди. Всі розміщення є спеціалізованими (племінні коні, чистокровні скакуни, об'їжджання коней), тому при заповненні анкети дуже важливо вказати, яка область стажування є найбільш бажаною. Обов'язки: Допомога при жеребинні, загальний догляд та годівля, складання раціону, медичний догляд, чистка, тренування коней, підготовка тварин до продажу, ремонт та догляд за устаткуванням.

Фрукти та овочі:
Розміщення включатимуть - фруктові дерева (цитрусові, яблука, вишні та черешні), ягоди, виноград або овочі (томати, салати, рослини та інш.) деякі фермери вирощують фрукти та овочі для продажу на фермерських ринках. Обов'язки: вирощування, внесення добрив, водопостачання, контроль, прополювання, обрізання гілок, збір врожаю, обробка, пакування та розповсюдження. Для розміщень на фермерських ринках - підготовка, пакування та продаж фруктів, овочів та іншої сільськогосподарської продукції.
Примітка: сезон починається з березня до грудня. Червень та серпень - збір врожаю. Інші місяці - кількість місць обмежена

Теплиці/Сади:
Вирощуються - однолітні рослини/квіти, багаторічні рослини/квіти, кущі та дерева, деякі фермери вирощують фрукти та овочі. На маленьких фермах практиканти беруть участь у всіх видах діяльності; великі ферми розподіляють обов'язки серед усіх практикантів. Багато розміщень, але не всі, є у міських зонах. Кожна ферма сфокусована на роздрібному продажу, або оптовому продажу або вирощуванні, або поєднанні вищезгаданого. Обов'язки: підготовка ґрунту, висаджування та розмноження, полив, контроль за хворобами та комахами, прополювання, підрізання гілок, роздрібний розпродаж, завантаження.

Ландшафт:
Розміщення у маленьких ландшафтних компаніях або великих садівничих центрах. Практиканти на різноманітних суспільних, комерційних та житлових місцях. Для розміщенні на ландшафтному дизайні кількість місць обмежена. Обов'язки: вирощування дерев, кущів та квітів, укладення дерену, використання невеликої техніки (невеликі газонокосарки, трактори, техніка для перевезення трав'яного покриття, зведення архітектурних структур.
Примітка: розміщення наявні з березня/квітня до листопада/грудня.

Вівці:
Розмір ферм: від маленьких (50-300 голів) до великих (300 - 5000+ голів). Більшість ферм також вирощують овочі або зернові. Обов'язки: загальний догляд та годівля, медичний догляд, допомога при ягнінні, кастрація, таврування, штучне запліднення, зведення парканів, будівельні роботи та ремонт обладнання, вирощування зернових або овочів. !!! В анкеті обов'язково вкажіть бажаний розмір ферми, вівці, чи може бути змішана, попередній досвід роботи і що саме маєте намір вивчити під час практики.

Свиноферми:
Відгодівля, допомога при опоросі. Деякі свиноферми іноді вирощують зернові або овочі, однак, зазвичай, практиканти на свинофермах на полі не працюють. На невеликих фермах студенти виконують всі обов'язки потроху, на великих фермах існує розподіл обов'язків. Обов'язки: загальний догляд та відгодівля, чистка, медичний догляд, штучне запліднення, кастрація, зведення споруд та ремонт техніки, підготовка тварин до продажу. Сезон для розміщень в січні або в серпні на 6-12 місяців. В іншій місяці кількість розміщень обмежена.

Спеціалізовані розміщення: Спеціалізована продукція, агро бізнес або дослідні розміщення (гольф поля, флористика, ландшафтний дизайн, виноробні, птахоферми, виробництво харчових продуктів, органічні ферми, рибні ферми, лісівництво). Розміщення в сфері агро бізнесу включатимуть кооперативи, ринку збуту зернових, фінансові компанії та компанії із захисту природного оточення. Дослідницькі розміщення включатимуть практику в лабораторіях та на полі. Це - обмежена кількість місць для практикантів високої кваліфікації!

Практикант у сфері менеджменту: Розміщення для практикантів для розвитку навичок з менеджменту та управління в різних галузях сільського господарства та садівництва. Розміщення включатимуть управління галуззю дерено утворення, роздрібної торгівлі квітами , розміщення з менеджменту у агро бізнесі, в кооперативах, на ринках збуту зернових, у фінансових компаніях, компаніях з захисту навколишнього середовища.
Обмежена кількість місць для висококваліфікованих практикантів. Обов'язкова вимога - вільна англійська і попередній досвід роботи у обраній сфері.

РОЗТАШУВАННЯ МІСЦЯ ПРАКТИКИ-75% розміщень розташовано на середньому заході, 40% - в Мінесоті

ЗАРПЛАТНЯ
Практиканти отримують погодинну оплату. Якщо забезпечується проживання і харчування, погодинна зарплатня складає від 8$ за годину. Якщо практикант сплачує за проживання і харчування - мінімальна погодинна зарплатня складає 8$ на годину . Зазвичай робочий тиждень складає більше 40 годин. Понаднормова праця також оплачується погодинно. Не всі ферми можуть надати стійкий розклад годин роботи, тому не слід орієнтуватися лише на 8 годин на день 5 разів на тиждень. Вихідні складатимуть мінімум один день на тиждень. Винятком можуть бути пікові сезони збору врожаю. Щомісяця практикант отримуватиме 2 дні неоплачуваної відпустки. Відпустка має бути попередньо узгоджена із приймаючою родиною.

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА (НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ)

Унікальність програми МАСТ в тому, що ми пропонуємо навчання в Університеті Мінесоти. Практиканти сплачують за навчання зі знижкою, екзамен ТОЕФЛ не обов'язковим для зарахування. Навчання не є обов'язковим, але ми рекомендуємо включити його у програму стажування для того, щоб отриманий іноземний досвід був найбільш повним.
Пропонуються наступні курси: сільськогосподарські дисципліни; захист навколишнього середовища; агрономія та генетика рослин; тваринництво; прикладна економіка; біопродукти та інженерні біосистеми; ентомологія; навколишнє середовище; управління та методи; рибництво; дике життя; заповідна біологія; харчова промисловість; лісівництво; садівництво; біологія рослин; патологія рослин; земля, вода та клімат. Крім того, пропонується курси, що розроблено виключно для практикантів та інтернів МАСТ: англійська мова та спілкування, управління фермою та бізнес, штучне запліднення (чотириденний курс)



САДІВНИЦТВО
овочі в теплицях
овочі на відкритому ґрунті
фруктові сади
ботанічні сади
рослини в теплицях
декоративні рослини
квіти
розсадники кущів
розсадники дерев
переробка продукції
цитрусові
ТВАРИННИЦТВО
молочні ферми (корови, кози)
ВРХ
свиноферми
вівці
конеферми
переробка молочної продукції
бджільництво
МЕХАНІЗАЦІЯ
збір врожаю та польові роботи
"Фермерські кооперативи"(с)
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН
ГОЛЬФ-КЛУБИ
ВИНОРОБСТВО
заводи
виноградники
лабораторія


© 1999-2018 IIC
Всі права на матеріали, викладені на сайті, захищені згідно діючого законодавства України.
Перевидання будь-яких матеріалів, викладених на сайті, є можливою тільки за письмовою згодою адміністрації.